Випускниця ПГУ Христина Хорошева завоювала бронзу ЧР з легкої атлетики - Пензенський державний університет

Наш корпоративный союз banwar.org

З 28 по 30 липня в підмосковному Жуковському пройшов чемпіонат Росії з легкої атлетики З 28 по 30 липня в підмосковному Жуковському пройшов чемпіонат Росії з легкої атлетики. Випускниця Пензенського державного університету Христина Хорошева, в цьому році з відзнакою закінчила вуз, завоювала бронзову медаль у бігу на 200 м.

Представниця ПГУ Христина Хорошева пробігла дистанцію 200 м з результатом 23.61 сек., Фінішувавши третин. Як зізнається спортсменка, ця бронза для неї дорівнює золоту, так як за кілька днів до старту вона отримала травму. На 100-метрівці їй не вистачило зовсім трохи, щоб зійти на п'єдестал: 4-е місце (11.68).

«Сьогодні ми [з тренерами А. І. Родіонової і Н. Н. Ковтун. - pnzgu.ru] стали бронзовими призерами чемпіонату Росії з легкої атлетики на дистанції 200 метрів! Я вірю, далі - краще! Для мене це все одно перемога - над собою, над обставинами! Висновки зроблені, рухаємося далі! », - такий коментар Христина залишила на своїй сторінці в інстаграме.

Хорошева - майстер спорту Росії з легкої атлетики. Закінчила в цьому році Інститут фізичної культури та спорту ПГУ (бакалаврат і магістратуру). У 2017 році виграла чемпіонат Центрального федерального округу в приміщенні на дистанціях 60 і 200 м; перемогла на чемпіонаті Росії в приміщенні (200 м) і там же виграла срібло (60 м); стала чемпіонкою (200 м) і срібним призером (100 м) Меморіалу Знам'янський.

На чемпіонаті Росії в Жуковському збірна Пензенського державного університету (Валерія Муромская, Христина Хорошева, Олена Аксьонова, Тетяна Миронова) зайняла 4-е місце в естафеті 4 x 100 м і не змогла повторити «бронзовий» результат минулого і позаминулого років.