Ганялися навіть шестирічні: ефектний фоторепортаж з закриття сезону з мотокросу в Ирбите

Наш корпоративный союз banwar.org

Переможців визначали в різних класах мотоциклів.

На трасі під ирбит закрили сезон з мотокросу. Переможців визначали в різних класах. На самих маленьких мотоциклах, у яких двигун всього лише в 50 кубічних сантиметрів, ганялися найменші учасники - від п'яти до семи років. Перемогу тут здобув Максим Хоміцевіч з Каменська-Уральського.

- Самий милий момент - перший заїзд маленьких хлопців, яким по шість-сім років всього. Малюки такі, а ганяють дуже впевнено. А адже багато їхніх однолітків ще навіть на великах не всі їздять, - поділився враженнями з E1.RU один з глядачів Олександр Устинов.

Але, звичайно, за традицією найбільш драматична боротьба була в класі мотоциклів з колясками. У них двигуни (750 кубічних сантиметрів) вже дозволяють влаштовувати справжнє шоу. Один з екіпажів так прагнув атакувати лідера, що в підсумку двічі вилетів з траси.

- Мабуть, в один з таких моментів вони отримали травму. Так що в другому заїзді справжньої боротьби між ними вже не вийшло, - розповів Олександр Устинов.

Так що в другому заїзді справжньої боротьби між ними вже не вийшло, - розповів Олександр Устинов

Сама драматична боротьба була в класі мотоциклів з двигунами в 750 куб. см. Перемогу здобув екіпаж Миколи Черёміна і Дмитра Іванова з Верхньої Пишми.

Також було вирішено, що взимку змагання мотоциклістів триватимуть. Раніше ми публікували фоторепортаж з таких заїздів - "Спідвей по-Ирбитского" виглядає не менш, а може, навіть і більш ефектно. Варто побачити своїми очима.

Переможець в класі мотоциклів з двигунами в 125 куб. см Василь неситу з Каменська-Уральського (131-й номер). Переможець в класі мотоциклів з двигунами в 125 куб У класі "Національний" на мотоциклах з колясками "Урал" виграв екіпаж Юрія Большедворова і Олександра Пушкіна з Ирбит (13-й стартовий номер). У класі мотоциклів в 250 куб. см перемогу здобув Іван Остарков з Ирбит.