75-річний "яблучник" з Себежа переміг в VIP-забігу змагань "Російський Азимут-2011"

Наш корпоративный союз banwar.org

75-річний ветеран з Себежа переміг в VIP-забігу змагань "Російський Азимут-2011" 75-річний ветеран Юрій Щеглов з Себежа переміг в VIP-забігу в VI Всеукраїнських масових змагань зі спортивного орієнтування "Російський Азимут-2011" 15 травня. Юрій Йосипович Щеглов - член партії "ЯБЛУКО", триразовий абсолютний чемпіон СРСР з морського багатоборства, заслужений тренер РРФСР, чинний чемпіон Росії з морського багатоборства в своїй віковій групі.

Юрій Йосипович Щеглов - член партії ЯБЛУКО, триразовий абсолютний чемпіон СРСР з морського багатоборства, заслужений тренер РРФСР, чинний чемпіон Росії з морського багатоборства в своїй віковій групі

Протяжність VIP-дистанції склала один кілометр. Крім ветерана в забігу взяли участь керівники комітетів Себежской адміністрації.

Всього в цей день в "Зеленій зоні" Себежа фінішували 3 тисячі102 спортсмена-любителя з Псковської області і Білорусії. Кількість учасників змагань перевищило минулорічні показники приблизно на 600 чоловік.

Серед дівчаток і хлопчиків 10 років переможцями забігів стали Олександра Мельникова з Гдов і Андрій Анісімов з Струг Червоних. Аліна Павлова з Великолукського району та Ілля чари з Себежа стали кращими серед 12-річних. Вікторія Храпцова з Великолукського району та Дмитро Максимов з Гдов показали перший результат в групі 14-річних спортсменів.

Серед дівчат і юнаків 16 років перше місце "взяли" Вероніка Прилєпова з Пскова і Андрій Алексєєв з Новосокольники. Ольга Гуменюк з Пскова і Борис Малащук з Великих Лук перемогли в групі 18-річних бігунів. Дарина Бєляєва з Великих Лук і Станіслав Покудін з Пскова виявилися найсильнішими серед 20-річних. У групі "марафонців" 21 року найшвидше зорієнтувалися Катерина Малигіна та Іван Нікітін з Пскова.

Надія Творогова з Великолукського району та Дмитро Нікітін з Пскова здобули перемогу у 35-річних "колег". Галина Семенова з Великих Лук і Сергій Мясников з Пскова виявилися першими в групі спортсменів 55 років.

За словами Світлани Польської, на цей раз учасники "Російського Азимута" долали дуже цікавий маршрут по мальовничому національному парку. "Змагання на природі з картою в руках набагато цікавіше орієнтування в місті", - зауважила Світлана Польська.

Вів Всеросійські змагання Михайло Александров, депутат Себежскій районного Зборів від РОДП "ЯБЛУКО".

Голова Псковської обласної федерації зі спортивного орієнтування Олексій Нікітін зазначив, що адміністрації Себежскій району вдалося організувати змагання і культурну програму "на найвищому рівні". "Цей факт відзначили і гості, і учасники" Російського Азимута ", - додав він.